V poslední době můžete hodně číst a slyšet slova

SEBEVĚDOMÍ A SEBELÁSKA.

Víte ale, kde jsou položeny jejich základy?

Ukazuje se, že obrovský vliv na naše sebevědomí, sebelásku, sebehodnotu, sebeúctu mají první okamžiky našeho příchodu na tento svět a způsob, jak jak jsme byli přijati naši původní rodinou, matkou, otcem, ev. dalšími členy rodiny.

Zda při svém příchodu na tento svět jste slyšeli věty typu: jé ty si krásna holka, nebo ty si krásny kluk, vítej tady na tom světě, moc jsme se již na tebe těšili, jsi tady správně, máš tady své místo,

Anebo tam mohlo zaznít – je, jak má velkou hlavu, po kom to dítě je? Nebo jé holka, když si tatínek přál syna.

Samozřejmě na sebevědomí a sebelásku mají velký vliv i prenatál, celá doba těhotenství, kdy dítě vnímá, zda je rodiči očekáváno, anebo zda je to nechtěné dítě.

Umíte si představit, jaké by to bylo mít více sebevědomí a více sebelásky? Co by to pro Vás znamenalo?

Jestli si chcete zvýšit sebevědomí, sebelásku, ale také pocit přijetí, bezpečí a životní opory, je možné na tom zapracovat i tím, že se vrátíte zpátky do období vašeho příchodu na tento svět a zpracujete ty negativní situace a podmínky, které si vědomě nepamatujete, ale které máte uloženy ve svém podvědomí, a tak ovlivňují váš současný život a projevuje se to např. i tím, že máte pocit, že něčeho nejste hodní, že si něco nezasloužíte.

Když jsme v období našeho příchodu na tento svět, je potřeba mluvit i o způsobu, jakým přicházíme na svět, jestli porod probíhá v pořádku, nebo jsou u toho nějaké komplikace, protože tam se odehrávají porodní traumata, která v nás zanechávají šablony, určité vzorce chování, které ovlivňují naše životní postoje.

Takže bud se chováme způsobem, že když se nám něco děje – tak zaujmeme postoj: tak co s tím mohu udělat, jak to zvládnout, anebo zareagujeme - tak si představ, co se mi zase stalo, co se mi to zase děje, proč já, proč zase já.

Zjednodušeně můžeme říci, že ta nezpracovaná zranění a traumata to je naše zraněné vnitřní dítě, které dřímá v našem podvědomí a ovlivňuje tak náš současný život.

Dobrá zpráva je, že si takto můžeme uvědomit, jaké vzorce ovlivňují náš životní postoj a můžeme lépe porozumět svému životnímu nastavení a sami sobě a tím pochopit, proč se nám v životě dějí určité věci.

A ještě lepší zpráva je, že my můžeme zpracováním těchto negativní vzorců uzdravit Vnitřní dítě a převzít kontrolu nad svým životem, získat více sebevědomí a sebelásky, radosti ze života a zlepšit si své vztahy.

Takže s prohlášením: pojďte najít své šťastné dětství – přijměte prosím mé pozvání na celodenní prožitkový seminář na téma: uzdravení vnitřního dítěte - naše sebevědomí a naše sebeláska, který se bude konat 15.10. v Praze.

Pro ty z vás, kteří se chcete nejdříve seznámit s tím, co to vůbec je Vnitřní dítě a proč je dobré s ním komunikovat, a proč je dobré uzdravit své Vnitřní dítě je připravená večerní ochutnávka
na téma Vnitřní dítě - Cesta ke štěstí, která se bude konat také v Praze 3.10.

Více info:

http://akademiezivota.cz/dobrodruzstvi-sebepoznani/seminare/celodenni-prozitkovy-workshop/

Těším se na Vás!

 

Anna