Jak se mohu zbavit různých fyzických zdravotních problémů  a uzdravit se? 

 

handsNejdříve si odpovězte na otázku:


Chci se léčit nebo Chci se uzdravit
?

 

Jaký je v tom rozdíl?

 

 

Když se chcete léčit - obecně a zjednodušeně řečeno to znamená, že ´pouze´ užíváte předepsané léky a očekáváte, že Vám to pomůže vyléčit Vaše zdravotní potíže. Ano, moderní medicína thermometer-833085_960_720
má své nezastupitelné místo při léčení akutních nemocí a operačních zákroků pro záchranu života. Ukazuje se ale, že u chronických nemocí ve většině případů neřeší příčinu, ale jenom potlačí symptomy a tím odstraní bolest, která Vám něco symbolizuje, poukazuje na téma, které si máte řešit a kterému máte věnovat pozornost. 

 

Když se chcete uzdravit znamená to, že jste otevřený poznání, proč zrovna Vy máte tuto konkrétní nemoc a jakou informaci si z toho můžete vzít a dále na sobě pracovat. 

"Jsou dvě cesty, jak se uzdravovat: odstranit problém, který nás stresuje, anebo si brát prášky na bolesti (hlavy, páteře, břicha, zubů...) a tím odsouvat ten problém do pozadí, avšak tímto se nikdy nikdo neuzdravil."

Tělo nemá jinou možnost, než nás napomenout bolestí. Pokud si jen vezmete prášek a informaci nepochopíte, pouze vypnete varovný signál.“  

říká MUDr. Jan Hnízdil - pokračování článku >>zde<<

 

Budu ráda, když mi napíšete anebo zavoláte a můžeme se na Vaše téma spolu podívat.

Vycházím z celostní (holistické) medicíny.

 

 I v případě, když nechcete rozjímat nad příčinami nemocí a chcete ulevit svému fyzickému tělu od bolestí a trápení, zavolejte, mohu doporučit produkty pro očistu organizmu, posílení imunity, odkyselení, podporu organizmu před, ev. po operačním zákroku, v době těhotenství, při redukci váhy, alergiích a dalších zdravotních potížích.

Samozřejmá je i možnost konzultace s odborným lékařem. 

smlouva o životě

BLOG

shopping-cart-1451815_960_720

e-Shop

massage-1237913__180

MASÁŽE

přístroje LR

Kosmetické ošetření

                 

REFERENCE

REFERENCE

 

Chcete být informováni o nové akci

ze sekce

Poznej a uzdrav své tělo?