Využitím síly a transformační moci meditací, vizualizací a práce na energetické úrovni můžeme pracovat na tématech, která potřebujeme zpracovat a která nám můžou pomoci popojít zase o krůček dál na své cestě sebepoznávání a osobního rozvoje.

                               

                                    M E D I T A C E   A    V I Z U A L I Z A C E

 

Díky meditacím a vizualizacím můžeme energetickou cestou řešit, tvořit, zlepšovat jak vztah sama k sobě, tak i vztahy k dalším lidem, ale také poznat své životní poslání, povznést svůj byznys, připravit se na setkání se svým partnerem, objevit své schopnosti pro práci s energií ale především poznat tak sama sebe.

 

Poznat sama sebe – je základ pro naší cestu osobního růstu. 

 

Řízené vizualizační meditace patří mezi velice silné techniky, díky kterým můžete rychle a efektivně dělat změny ve Vaší realitě.

Je to práce s Vaší energií, zvedání osobních vibrací a propojení se se svým Vyšším Já, díky čemuž dochází k naplnění Vašich cílů a záměrů.

Dovolit si žít život podle svých přání a snů. 

 

 

Jedná se o řízené meditace podle Sanaya Roman a Duane Packer s jejich osobním svolením.

Jednotlivé meditace:

Nechat vztah odejít:  neznamená někoho nechat fyzicky odejít ze svého života. Znamená to pročistit vztah, nechat odejít ze vztahu to, co mu neprospívá, rozpustit konflikty a transformovat vztah na vyšší úroveň, objevit vyšší smysl a vidět větší potenciál vašeho vztahu.

Partner duše – znamená pracovat nejdříve za pomoci vizualizace v rovině duší a tak se připravit na osudové setkání s partnerem v reálném životě.

Reference

accept-47587_960_720Meditačního večera na téma: Nechat vztah odejít a Partner duše jsem se nezúčastnila za účelem hledání (nového) partnera - jsem už hodně let vdaná. Vím ale, že jsem vždy tam, kde mám být, že na každém setkání či semináři objevím pro sebe něco nového a to se mi splnilo i tentokrát.
Meditace, výklad karet, povídání ..., to vše pod laskavým, citlivým a noblesním vedením Aničky Bartošové, v intimním prostředí malé skupinky, přidávalo další a další střípky do mé životní mozaiky a jednotlivé dílky zapadaly do sebe jako puzzle do skládačky.
Moc děkuji, Aničko! Těším se na další setkání. Věra

 

 

 

Probuzení svého prosperujícího Já - Práce s tou částí sebe sama, která se stará o Vaši prosperitu. Meditace určená tvoření hojnosti a přitažlivosti pro peníze a bohatství, které chcete přitáhnout do svého života. Vytvoření si nové vize, kdo jste a co chcete. 

Magnetizace - Meditace nám pomůže přeprogramovat se na buněčné úrovni a stát se magnetem na peníze a přitáhnout si tak hojnost do svého života. 

 

Odpoutání od rodičů

Propuštění dětí

 

Čas: 18:00 - 20:00 hod.
Místo:
Cena: Kč 350,- platba na místě
Přihlášky: emailem: anna@akademiezivota.cz