Pohodlně se uložte, zavřete oči, poslouchejte příjemnou relaxační hudbu, uvolněte se a užívejte si péči, která Vám navrátí rovnováhu Vašeho těla a mysle.

 

Balíčky masáží -  jsou uvedeny u jednotlivých masáží

 Relaxační masáž

Foto: Karolína Holubová

Paní Eva Holubová si umí masáž úžasně užít.

Celková relaxační masáž je zaměřená na uvolnění celého těla. Napomáhá odstraňovat bolest, vyplavuje z těla toxiny, zlepšuje prokrvení pokožky i svalů a uvolňuje ztuhlé oblasti a zkrácení bolestivého svalstva. Má velký vliv na centrální nervový systém, který zpětně ovlivňuje vnitřní tkáně a orgány, a tím blahodárně působí na regeneraci celého organismu. 

V dnešním uspěchaném životním stylu je celková relaxační masáž výbornou relaxací, je skvělá pro regeneraci organismu, zachování zdraví a načerpání nové energie. 

Cena:     60 minut  = Kč   1.450,-     90 minut = Kč 1.600,-

Balíčky:   5 x 60 min. = Kč 7.250,-   10 x 60 min. = Kč 13.300,-

                5 x 90 min. = Kč 7.600,-      10 x 90 min. = Kč 14.800,-

Relaxační masáž + ošetření tváře přístrojem s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky                 fotoner

Cena:      60 min. = Kč 1.300,-     90 min. = Kč 1.600,-

Balíčky:    5 x 60 min. = Kč 6.100,-              10 x 60 min. = Kč 11.800,-

                 5 x 90 min. = Kč 7.600,-               10 x 90 min. = Kč 14.800,-

 

Manuální lifting obličeje + ošetření přístroji

Foto: Karolína Holubová

Manuální lifting obličeje je novou omlazovací kůrou, která patří mezi masážní techniky velmi populární v kosmetické péči. Jedná se o revoluční neoperační ošetření, které výrazně zpomaluje proces stárnutí a vyžehluje vrásky. V obličeji se usazují veškerá napětí a stres z každodenního života, jejichž stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách.

Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým, systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu. Lifting obličeje uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu, a tím k úbytku podkožního tuku.

Tato masáž je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky, zbavuje pocitu stresu a napětí. Vhodné pro rychlou regeneraci.

Masáž je doplněna a podpořena ošetřením tváře za použití přístroje s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky firmy tianDe.

Cena:                     60 minut  = Kč   900,-            

balíčky:                  5 x 60 min. = Kč 4.100,-         10 x 60 min. = Kč 7.800,-    

 

Lymfodrenáž - více informací + eBook zdarma zde>>

Lmassage-lymfaymfodrenáž je zdraví velmi prospěšná manuální masáž, která je zaměřena na lymfatický systém, napomáhá odtoku přebytečné vody (otoky) a toxických látek z těla. Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy. Provádí se malým tlakem, nesmí vyvolat bolest. Lymfodrenáž snižuje otoky, zmírňuje b>olestivé napětí, odstraňuje únavový syndrom, odplavuje nečistoty, zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Slouží také jako prevence a léčba celulitidy.

Lymfa je tělesná tekutina, která má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu atd. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, únavou nohou, otoky.

Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické masáže pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců (svalové vyčerpání, zvýšené napětí po sportovních výkonech).

Cena:               celé tělo (bez tváře) = 90 min. Kč 1.600,-

Balíčky:             5 x 90 min. = Kč 7.600,-               10 x 90 min. = Kč 14.800,-

     15 x 90 min. = Kč 20.250  (90min. = Kč 1.350,-)                                      

                           20 x 90 min. = Kč 24.000,-  (90 min. = Kč 1.200,-) 

Kompletní kúra: celé tělo + skořicový zábal (20 min.) + BONUS: indická masáž hlavy = 120 min. = 1.900,- Kč

>>Více informací o lymfodrenáží, indikace i kontraindikace<<

 

Spinal touch

spinal touchMetoda Spinal Touch je velice jemná neinvazivní a příjemná doteková terapie, při které se pomocí jemných doteků stimulují terapeuticky účinné body a reflexní zóny nacházející se na hýždích, zádech, krku, hlavě a na břiše. Tato metoda působí na tělo holisticky, v mnoha úrovních zároveň (fyzické, biochemické, emocionální, energetické,… ), proto jí řadíme mezi „širokospektrální metody“. Nesnaží se řešit pouze dílčí problémy, ale vychází z předpokladu, že je třeba harmonizovat celek, nikoli pouze jistou ohraničenou tělesnou část v níž se projevuje určitý symptom. Odstraní-li se překážky a sladí celek, tak si tělo už samo najde svoji cestu k ozdravění. Spinal Touch tedy pomáhá aktivovat a optimálně využívat vlastní regenerační a samoléčebné schopnosti organismu pro dosažení vnitřní rovnováhy.
 

Metoda Spinal Touch je především zaměřena na oblast páteře, srovnání funkčního napěťového těžiště a držení těla. 

Při provádění metody Spinal Touch dochází k vyrovnání a uvolnění pánevní oblasti, k napravení funkčního napěťového těžiště těla a k navození uvolnění celé struktury páteře a jejího okolí.

Metoda Spinal Touch také výrazně působí na celý nervový systém a na náš psychický stav, který velice úzce souvisí s naším postojem, držením těla a zdravím.

>více o této metodě zde<<

Cena:               60 min. = Kč 1.150,-                        90 min. = Kč 1.450,-

Balíčky:   5 x 60 min. = Kč 5.350,-     10 x 60 min. = Kč 10.300,-

                 5 x 90 min. = Kč 6.850,-      10 x 90 min. = Kč 13.300,-

 

Dornova a Breussova masáž

dornova masazJedná se o jemnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.

Po navracení kloubu a obratlů do původní polohy pacienti díky dornově metodě pociťují okamžitou úlevu se současným zprůchodněním energetických drah. Tato bezpečná metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců, nebo ruky terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům.

Breussova masáž se používá většinou jako příprava na napravování páteře, když je i napjato svalstvo, tkáň se masáží uvolní.

Cena:                     60 minut  = Kč   1.550,-                    90 minut = Kč 1.850,-

Čokoládová masáž a zábal

cokoladova masazHorká čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.
Podívejme se na některé z nich: Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu. Vítejte ve světě luxusní péče.

Cena:                     120 minut (masáž, peeling, zábal)  = Kč   1.900,-                           

 FIJI Rituál 

fijiFiji rituál je velice luxusní ošetření těla, u kterého můžete vnímat svěží vůní květů, čistoty a exotiky.

Je to důkladná očista těla, pozitivně působí na vzhled a elasticitu Vaší pokožky, která zůstává nádherně vláčná a hydratovaná.

Rituál je prováděn originální prvotřídní kosmetikou Pure Fiji.     

Pure Fiji
Kvalitní produkty Pure Fiji dodají Vaší pokožce vitaminy A, B, C a E a hloubkově jí hydratují, čímž jí vrátí elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Díky svému exotickému aroma Vám umožní oprostit se od všedního stresu, příjemně zrelaxovat, zklidnit ale i získat energii pro další dny.

Tajemstvím Pure Fuji je vyvážená směs olejů exotických  oříšků, obsahujících panenský kokosový olej a silice z makadamových ořechů.

Kokosové mléko s kosovým krémovým peelingem zbaví Vaše tělo staré a suché pokožky. Masáž exotickým olejem je doplněna ošetřením pokožky tělovým máslem v zábalu. A zatímco Vaše tělo bude zabalené odpočívat, zažijete masáž pokožky hlavy.

Dovolte Fiji rituálu užít si nádherný relax a pocit krásné a hebké pokožky.  

Cena:                   90 min. = Kč 1.900,-

 

 Udělejte radost svým blízkým a darujte jim dárkový poukaz, který bude vyhotoven buď na konkrétní masáž, anebo zvolenou finanční částku.

 DP-pr.

Místa masáží:

masáže dle domluvy mohou být na těchto místech:

Laser plastic, Platnéřská 11, Praha 1 - nedaleko stanice Staroměstská

Praha  5 – Barrandov, jenom na tomto místě v případě zájmu + VÝKLAD KARET „OSHO ZEN TAROT“ ZDARMA

PLATBA V HOTOVOSTI