Podnícení chlapů: Osm podnětů od žen pro chlapy

HACK #1: Přestaň si nechat radit od žen

Rád bych to vyjasnila.

Ženy jsou rozhodně schopné muže podpořit v tom, aby rozkvetli do svého mužství. Většina žen v dospělých ženských tělech však funguje v jednom ze dvou hlavních módů:

Malá holčička.

Nebo

Matka.

Z nichž ani jedna nebude nikdy schopná podpořit tě v tom, abys pochopil, co to opravdu znamená být mužem.

Malá holčička tě (nechtěně) povede k tomu, abys byl její „kámoškou“.

Matka tě (nechtěně) povede k tomu, abys byl „malým klukem“.

A obě dvě budou nakonec otrávené z toho, že jsou s mužem, který je pro ně buď kámoška nebo syn.

Je třeba, aby ses (možná poprvé ve svém životě) co nejvíce sblížil s vlastními potřebami a touhami, a následoval je. I když budeš dělat chyby. I když se věci pokazí. Udělej to.

Musíš trénovat přebírání vedení. Je třeba, abys byl svou vlastní autoritou. A je třeba, abys přestal neustále hledat všechny odpovědi mimo sebe.

Sasha Cobra sdílí svou práci globálně ve více než 20 zemích na všech 5 kontinentech a je jedinou certifikovanou praktikantkou Nitvana Bodywork na světě.

 

HACK #2: Přestaň se snažit ji potěšit

Pokud chceš respekt ženy, řekni jí pravdu, i když si myslíš, že se jí to nebude líbit.

Pokud ví, že jí říkáš pravdu, může ti důvěřovat. Pokud ti nemůže důvěřovat, nemůže se odevzdat tvé mužské přítomnosti – v posteli nebo mimo ni.

A teď neříkám, abys byl necitlivým kokotem, když takovou pravdu říkáš. Můžeš říct pravdu – jakoukoli pravdu – s laskavostí a soucitem.

Feminní žena miluje, když jsi pevný a dokážeš vyjádřit svou pravdu přímo a s láskou. Když jsi v kontaktu sám se sebou. Když víš, co potřebuješ, co chceš, po čem toužíš – a také co nechceš.

Když změkneš a opustíš svou pravdu – ať už se snažíš o to, aby byla šťastná, nebo se snažíš vyhnout hádce, ať tak či tak, prokazuješ tím sobě, jí i jakémukoli vztahu, který bys mohl rozvíjet, medvědí službu.

Vtipy stranou. Tvoje pravda je opravdu až takhle důležitá.

Pokud se jí budeš snažit potěšit, když to není tvoje pravda, možná se ti dostane chvilkového úsměvu. Ale dlouhodobě to přiživuje zahořklost a vypíná to sexuální chemii.

Pokud nemáš jasno ve svých potřebách, chtěních, touhách a hranicích, nebo se necítíš v pohodě, když je projevuješ, tak je naprosto zásadní, aby sis tohle vyřešil. Patří to k tomu, čemu říkám nalézt svou „Extatickou opravdovost“, což znamená, že jsi tak moc rád sám sebou… jsi až tak v pohodě a sebejistý… že se nikdy nezkroutíš do preclíku, nezaprodáš se, ani se už nikdy jen tak s něčím nebo někým nespokojíš.

Když se mocně a sebevědomě ukážeš jako ty sám – skutečný ty, ta pravá žena v tvých rukách doslova roztaje!

Joanna Shakti, mentorka Posvátné intimity, pomáhá mužům a ženám vrátit do randění a vztahů horko a štěstí.

 

HACK #3: Vyřeš si svoje sračky

Řešíš závažné životní změny jako bankrot, rozvod nebo ztráta práce, nebo jsi stále ještě naštvaný na svou bývalku?

Věř tomu nebo ne, ale všechny emoce spojené s těmito zážitky jdou s tebou do tvého dalšího vztahu a mohou ho potenciálně nasměrovat k záhubě ještě předtím, než vůbec začneš.

Bylo by moudré vyřešit tyhle věci s odpovídajícím profesionálem (terapeut / kouč / finanční poradce / právník) předtím, než vůbec začneš pomýšlet na randění.

V zásadě chci říct, pokud chceš kvalitní ženu a skvělý vztah, tak si vyřeš svoje sračky.

Takže co teď? Jak vyřešit tyhle vážné životní změny?

Začni tím, že uznáš a přijmeš to, co se stalo, nějaký čas nad tím zauvažuješ a procítíš si pocity, které jsou s touhle situací spojené, zhodnotíš, kým jsi byl, že jsi dovolil, aby takovéhle podmínky nastaly, naplánuješ si, jak chceš, aby vypadala tvoje budoucnost, a konečně, začneš dělat takové věci a být takovým mužem, abys dosáhl takové budoucnosti, jakou opravdu chceš.

Tímhle vším nechci říct, že bys měl čekat, až všechno bude „dokonalé“. Tvá situace nikdy nebude dokonalá.

Ale pokud vycházíš z místa hněvu, zatrpklosti a nedostatku sebelásky, jednak to bude mít vliv na to, jaký typ žen si budeš do svého života přitahovat, ale také to určí, jak dobře budeš schopen vystupovat ve svém vztahu.

Je směšné nerandit jen proto, že si myslíš, že nemáš ve svém životě pořádek. Je zde klíčové realisticky zhodnotit své životní okolnosti, což možná bude vyžadovat nějaký vstup zvnějšku.

Je to tvůj život. Pokud ho nemiluješ, změň ho.

Charmaine Haworth pomáhá mužům mít hlubší vztahy se sebou a s druhými, což vede k lepšímu sexu, větší intimitě a většímu dopadu na svět.

 

HACK #4: ines jí svou touhu

Jsou dny, kdy je náročné obrátit se na svého partnera kvůli sexu. V uších ti zní ten odmítavý hlas „muži chtějí jen sex“. Strach z odmítnutí může být zdrcující.

Chvíle, kdy tě partnerka odstrčila nebo měla moc práce, v tobě zanechají žihadlo. Tvá kapacita přistoupit k ní znovu se zmenšuje.

Můžeš předstírat, že sex není tak důležitý; zmenšit sebe i svou touhu. Ale je to důležitá součást toho, jak ji miluješ, jak ji cítíš, jak se s ní spojuješ.

Tvé sexuální touhy v tobě zanechávají hlad a máš tendenci se za ně omlouvat. Ale když budeš závislý a hladový, tak to vede k ještě menšímu množství sexu. Další odmítnutí.

Pracuju s muži už mnoho let a tenhle příběh slýchám pořád dokola. Mnoho mužů se bojí odmítnutí, takže oslovování nás se stalo neúčinným.

Ženy jsou však od přírody cítící bytosti – potřebujeme něco, na co můžeme odpovídat. Pokud se ti nelíbí současná odezva na tvé oslovování, možná je načase zkusit něco jiného.

Ženy odpovídají na tvou sexuální živost. Odpovídáme na to, jak cítíme tvůj sexuální oheň. Tenhle sexuální oheň je nejmocnější, když se za něj postavíš a autenticky ho vlastníš ve svém těle. Když jsi živý a spojený se silou, která tebou hýbe – dotkne se to i jí.

Když se postavíš za svůj sexuální oheň, tak bude tvůj pták tvým nejlepším přítelem. Dýchej do svého ptáka – stimuluj ho a propoj se s hloubkou touhy a vnímání uvnitř sebe. Zapomeň na porno a na fantazie, prociť si vjemy ve svém ptákovi a jak plynou skrze tvé tělo. To, co je živé v tobě, je mnohem mocnější než obrazy v tvé hlavě.

Být takhle spojený se svým ptákem znamená, že k ní přistupuješ plný své potence, což otupí jakýkoli dojem závislosti a potřebnosti. Síla tvojí touhy bez potřeby vytváří pro ženu důvěru a bezpečí. Má potom pocit, že je bezpečné se rozmotat.

Přistup k ní z místa, kde ji vidíš v její celistvosti. Příběhy v tvojí hlavě na ni projekují fantazie nebo očekávání. Jsi mnohem důvěryhodnější, když se po ní nesápeš nebo nespěcháš.

Prostě dýchej do síly ve svém těle, do téhle chvíle a do své touhy. Dovol tomu, aby spojení mezi vámi vyvstalo organicky, protože ona cítí, jak překypuješ živostí a chce se tomu otevřít a přiblížit.

Nech ji pocítit svou sílu a potenci. Ta část tebe, která chce proniknout přímo do jejího nitra, dovol jí, ať ji pocítí – ať ji pocítí celou.

Ženy milují, když mohou pocítit tvou touhu. To je to, na co reagujeme. Touha bez omluv, fantazií, projekcí nebo očekávání.

Vášní Martiny Hughes je umožňovat mužům a ženám objevovat, ztělesňovat a vyjadřovat svá autentická já. Je zakladatelkou Tantric Blossoming a tvůrkyní workshopu Být sexuálním mužem a prodlouženého víkendového retreatu Být mužem, aby podpořila muže v tom, aby se přihlásili ke svým opravdovým touhám a žili je.

 

HACK #5: Ošukejte mysl své ženy

Ženská sexualita je jako pomalu kypící kotel.

Potřebuje, abys zesílil teplo a přivedl ji k varu.

Většina žen reaguje na slova. Zatímco vy jste stimulováni zrakově, žena je víc sluchová. Trvá nám déle rozehřát se. Potřebujeme trvalejší stimulaci.

Zavolej; posílej smsky.

Řekni jí, jak krásně vypadá, když ji šukáš, a jak už se nemůžeš dočkat, až ji brzo ojedeš. Tvá žena by měla být vlhká a toužit po tobě ještě předtím, než vůbec projdeš dveřmi.

Ty jsi průvodcem. Vezmi ji na cestu. Cestou je láska, kterou jí děláš. Když hladíš její kůži a umožníš jí procítit tak každý záchvěv extáze.

Většina žen má bohatý život představ, o kterém vám málokdy řeknou. Ale neboj se ho s ní prozkoumat. Dopřej jí dost bezpečí, aby ti dokázala říct, co chce.

Přines sexuální scénáře, které popisují pohlavní styky, které jste ještě nedělali a vciť se do její reakce, když by měla být spoutaná, úplně naplněná, držená hlavou dolů a sebraná. Pokud začne vrnět, sténat, svíjet se, chichotat a vzdychat, tak jsi na správné cestě. Pokud na tebe vrhne tázavý pohled, řekni „Hele, bejby, rozmrdám tvoji mysl stejně jako tvoje tělo, pojď se projet.“ Ztiš hlas, nalaď Barryho Whita a laskej její ucho svým dechem, když ji vezmeš na projížďku.

Stále ještě nevíš, kde začít?

Jen jí popiš, co vidíš – co je na ní sexy, jak reaguje na dotyk, krásu jejích křivek, smyslnost jejího těla. Nebo jí pomalu vyprávěj detaily úžasného sexuálního zážitku, který jste spolu měli, nebo který sis s ní představoval.

Dostaň se jí do hlavy a ona tě pustí do těla i do duše.

Katherine Bird pomáhá měnit svět tím, že dává dobrým mužům přístup k jejich síle a hloubce skrze program Aktivovaný muž s Charmaine Haworth.

 

HACK #6: Sebeúcta – nejvíc sexy afrodiziakum

Opravdová sebedůvěra je nejvíc sexy… ze VŠECH sexy rysů, které ženy v muži hledají.

Je víc sexy než pekáč buchet na břiše, víc sexy než hezký chlapecký vzhled a dokonce i než rošťácké chvástání (říkala jsem opravdová sebedůvěra, pamatuješ?).

Tolik mužů po mně chce, abych jim dala návod na svádění. Není to tak snadné. Je třeba nejprve provést vnitřní práci.

Pokud chodíš po světě s nízkou sebeúctou, tak ti ani vychytané hlášky, ani kolínská Calvin Klein, ani drzý úsměv nepomohou v tom, přitáhnout ženu svých snů.

Ona tu nepravdivost vycítí.

Říká se, že dosažení sebedůvěry přichází s tím, že sám sobě dokážeš, že jsi kompetentní – tím, že několikrát za sebou zvítězíš. Je na tom určitě zrnko pravdy, ale není to zdaleka všechno.

Podle mého názoru, skutečná sebedůvěra může vyvstat pouze ze sebelásky a ta je přístupná každému, bez ohledu na kompetenci nebo takzvaný „úspěch.

Je to sebedůvěra, která vychází zevnitř a září z tebe jako vyjádření bezstarostné opravdovosti. Je osvěžující a vyvolává důvěru a, ano, přitažlivost.

Copak sis nevšimnul, že jsi nejpřitažlivější, když se vlastně vůbec nestaráš o to, co si o tobě někdo myslí? … ano, jako dvě minuty předtím, než vkročila do místnosti. Byl jsi vtipný a inteligentně podmanivý, potom se objevila ona a ty ses stáhnul, ze strachu, že by z tvých rtů mohla uniknout nějaká pitomost.

Takže já ti to řeknu polopatě, abys mohl začít své pátrání po své opravdové sebedůvěře.

1. Vynes svůj stud na světlo

Věnuj bedlivou pozornost všemu, co:

Před druhými skrýváš
Na sobě odmítáš
Potlačuješ
Myslíš si, že bys měl nebo neměl říkat, dělat nebo si myslet
Jsi sám sobě neodpustil

Tohle jsou věci, které tě drží zpátky!

2. Zaměř se na to, že opravdu každou věc, za kterou se stydíš, láskyplně přijmeš

Jsi takový, jaký jsi, udělal jsi to, co jsi udělal, a pokud jsi stejný jako 100 % populace, tak nejspíš zítra opět uděláš „chybu“.

Když s láskou přijmeš vše, za co se stydíš, tak nemáš co skrývat. Ta potřeba přísně a ostražitě se ovládat tě opustí a ty máš svobodu být svým skutečným já.

Body navíc získáš, když vyjdeš ven se svou zranitelností – sdílej to, za co se stydíš, s druhými, potom opravdu děláš pokroky.

3. Nastav si silné hranice sebelásky

Sebevědomí lidé se neomlouvají za to, že mají standardy pro to, co dovolí a nedovolí ve svém životě. Tyhle standardy ctí jejich potřeby a touhy cítěné od srdce.

4. Zbav se přístupu „ber to jako muž“, „buď mužem, „vystupuj jako muž“

Opravdu sebevědomý muž si nemá co dokazovat. Pokud chceš brečet, tak breč. Pokud je to sranda, zasměj se. Pokud slyšíš hudbu a chce se ti tančit, jdi do toho. Všimni si všech pravidel, které máš ohledně toho, jak by měl muž vypadat a podívej se, jestli je můžeš překonat.

Co kdybys měl dovoleno vyjádřit svou sílu, svou živost, svou sexualitu a svou zranitelnost?

Ať jsi, kdo jsi, myslím, že na světě není nikdo, komu by nepomohla generálka sebedůvěry. A ano, ženy to ucítí. Možná řeknou „Je na tobě něco jinak, máš nový sestřih? Trochu jsi zhubnul? Vypadáš skvěle!“

A POKUD se tak nestane, bude ti to ve skutečnosti jedno, protože si budeš až moc užívat to, že jsi sám sebou!

Alejandra Nicolazzo je koučka sexuality a intimity, která se zaměřuje na povzbuzování sexuality u mužů. Její přístup v sobě spojuje prožitkové ztělesnění s magickými nebo tantrickými praktikami. Vidí hlubokou krásu v lidské nedokonalosti a je zastánkyní plného sebevyjádření a sebelásky.

 

HACK #7: Proměň potlačení na vyjádření

Muži tak často zadržují emoce. Sami před sebou a před lidmi ve svém životě.

Nepřipouštějí, co chtějí sami pro sebe.

Neříkají to, co je pro ně pravdivé.

A to může vést hromadění pocitů, nejistot, přání a tužeb.

Ty se mohou proměnit v sevřené pocity, které často způsobují zahořklost, porážku, smutek, strach, žal, zklamání, agresi a dokonce i hněv.

A hlavně, zadržování vede k nevalnému životu žitému napůl.

Všechno trpí.

Vede to k nezájmu, stažení se od svých milovaných, spolupracovníků, přátel nebo partnera.

Věci se neřeší a vztahy s ostatními (nebo, co je ještě horší, sám se sebou) jsou tím poznamenané.

Zde je 5 jednoduchých kroků, které můžeš trénovat, abys proměnil potlačení na vyjádření.

 1. Získej jasnost. Dej si čas v tichu a osamotě, abys zjistil, co vlastně chceš / cítíš.
 2. Zvaž, jaký výstup chceš vytvořit tím, že posdílíš svou pravdu. Porozumění, důvěra, integrace, vytvoření hranic atd.
 3. Vytvoř prostor pro konverzaci, kterou chceš s druhým člověkem vést. Urči čas a datum, kdy budete moct tuhle otázku probrat.
 4. Před začátkem si dej chvilku na to, aby ses dostal do svého středu a uzemnil se v tom, co chceš sdílet.
 5. Vyjádři se soucitně. Vědomě se soustřeď na to, abys neupadnul do hry na stud a vinu, soustřeď se na svou osobní zkušenost, potřeby, touhy a pocity.

Tahle praxe tě odvádí od potlačování své pravdy k tomu, abys ji vyjádřil a transformoval svůj život, vztahy, milostný život, kariéru a svou celkovou sebeúctu.

Když se důsledně autenticky projevuješ, buduješ vztahy a život, který tě může uspokojit, a také hlubší důvěru v sebe sama. Také tím vytváříš bezpečný prostor pro to, aby lidi ve tvém okolí mohli udělat totéž.

Dej si čas na to se v téhle praxi zdokonalit a budeš na dobré cestě vytvořit si život, který opravdu chceš.

Brooke Alexandra, zakladatelka Upleveled Man, pomáhá mužům aktivovat jejich nejvyšší potenciál. Pomáhá svým klientům pozvednout svůj osobní styl a sebeobraz, zdraví a prosperitu a zároveň kultivuje hlubší porozumění sobě samým, dynamice sexu a vztahům, aby mohli žít život co nejvíc naplno.

 

HACK #8: Muži vedou, dokonce i když nevedou

Pokud jsi v místnosti jediným člověkem, co má penis, tak co bys řekl? Budeš první, kdo nastaví tón a směr celé místnosti. Ať už chceš nebo nechceš.

Jo, slyšel jsi mě dobře. Ať je to jak chce, tak vedeš. Jdeš první jako lidský samec v místnosti, na rande ve vztahu.

Tak to prostě funguje, z hlediska energie. Je to polarita a prapůvodní nutkání, takhle jsme prostě vytvoření.

Prostě to tak je.

Jo, a můžeš se zříct své příležitosti držet prostor tím, že svou osobní autoritu stáhneš. Ale i tím celou místnost vedeš, jen ji vedeš směrem k jiné, sebevědomější mužské autoritě. Což může být jen tak mimochodem i žena.

Vidš? Ta nejschopnější nebo někdy prostě jen nejotevřenější mužská energie vždycky povede místnost, ať už je to muž nebo žena.

Takže otázka pro každého rozvíjejícího se muže zní, vedeš z vědomě probuzeného místa dobře prověřených hlubokých hodnot? Nebo se své autority zříkáš?

Necháváš si ujít příležitosti, jak vybudovat sebeúctu a získat kvalitní vliv a oddanost, zejména co se týče zájmů lásky žen?

Vše mužské v nás vzkvétá, když se mu dostane respekt, a všechno ženské v nás vzkvétá, když se mu dostane stability. Pokud s tímhle vědomě nepracujeme, potom podvědomé a praktické potřeby situace převezmou vedení.

V kontextu lásky, pokud ji on nevede hlouběji do její sexuální otevřenosti a sebeobjevování, ale k tomu, aby neustále musela stát ve vztahu ve své mužské energii, je to základ nezdaru.

Dá se do pohybu dynamika, která ubije vášeň a ducha. Zřeknutí se vedení vždycky povede k přirozenému poklesu přirozené přitažlivosti ve vztahu.

Tohle je naprosto zásadní při práci s dlouhodobou přitažlivostí se ženou. Ale tahle dynamika polarity platí neustále ve všech interakcích, které muž má s muži i ženami, po celý den.

Vědomý, rozvíjející se muž se věnuje tomu, aby se naučil ztělesnit silnou osobní autoritu s otevřeným srdcem. Takhle to rozvíjející se muž dělá. Hledá cesty, jak mít dopad na svět a na ženy potentně, moudře a s láskou.

Muži, prosím, zvolte si být ve svém vedení zcela bdělí. Svět vás potřebuje víc než kdy dřív, a inspirované ženy se chtějí cítit dobře, když vám věnují své dary a půvaby.

Michelle Terrell, Well BEing & Natural Healing pro motivované muže.

 

Zdroj: http://www.muzskykruh.cz/podniceni-chlapu-osm-podnetu-od-zen-pro-chlapy/

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Jeďte na vlně s Annou Bartošovou

  • Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které je vám odesláno do emailové schránky. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

  Formulář byl odeslán, děkujeme.

 • Kategorie
 • Nejnovější příspěvky